top of page

Kim jestem?

psychoterapeuta opole
Czyż nie jest interesujące,
że ja wydaję się być bardziej zainteresowana Tobą niż Ty sam? 

Nazywam się Małgorzata Letachowicz. Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą. Ukończyłam Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, która jest członkiem  – EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy).  Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych "Diagnoza kliniczna i psychoterapia" w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w Polsce, jak i za granicą – w brukselskim Mental Health Center. W Polsce m.in. na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych (Szpital Wojskowy w Opolu), na Oddziale Geriatrycznym (Szpital Zespolony w SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu), w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Górażdżach, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Krapkowicach. Od kilku lat prowadzę gabinet prywatny w ramach którego pomagam osobom zmagającymi się z trudnościami emocjonalnymi, odczuwającymi napięcie psychiczne, brak zadowolenia z własnego życia lub sytuacji zawodowej. Pomagam także osobom z depresją, nerwicą, odczuwającymi lęki i fobie.  

Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz diagnozę psychologiczną. Udzielam wsparcia osobom znajdującym się w trudnym momencie życia, stale poszerzając doświadczenie zawodowe, łącząc je z profesjonalną wiedzą pogłębianą podczas wielu szkoleń. Pracuję zarówno stacjonarnie, w moim gabinecie w Opolu, oraz online. Terapię prowadzę w języku polskim lub angielskim. 

 

W pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT), zgodnie z którego wymogami swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

 

Napisz do mnie

+48 607 689 664

  • White Facebook Icon

Znajdź mnie na Facebook'u

bottom of page